EasyHits4UEasyHits4U

EasyHits4U - Realizacja ruchu przez ponad 10 lat.  od 2003 roku
Najlepszy Portal wymiany ruchu Od: 01/2003
 Limit Skierowań : bez limitu
Minimalna wypłata: $ 3
Metody płatności: PayPal, Payza
Wypromuj swoją EasyHits4U link referencyjny i cieszyć 6 poziomów referencyjny programu …
Promuj swoje linki za darmo !
Chcesz reklamować swoje strony internetowe, strony powitalne, linki skierowań i banery za darmo?  Jest to najlepsze miejsce dla Ciebie. EasyHits4U jest najbardziej popularnym miejscem wymiany ruchu. Jego popularność  od 2003 roku  jest  prawdziwą legendą wśród serwisów wymiany ruchu. Stosunek wymiany wynosi 1: 1, ale to nie wszystko. EasyHits4U płaci za oglądanie stron internetowych innych ludzi. Tutaj również zarabiać pieniądze z surfowania. Można zarobić $ 0,30 z surfowania 1000 stron. Poza tym, można dostać też Ad Credits . Podczas surfowania, czasami EasyHits4U daje Ci premie. Premie te mogą być w Credits, Baner Credits, credits do reklamy tekstowej oraz Bilety Surf . Za pomocą Biletów Surf można wygrać większą ilość  kredytów. Jeśli wygrasz, to EasyHits4U poinformuje, cię przez e-mail.
Jeśli nie posiadasz własnej strony internetowej, można wykonać ją wykonać z łatwością za pomocą łatwego Splash Buildera. Po utworzeniu, można rozpocząć działalność online. To jest absolutnie za darmo, nie przegap tej szansy! Jako standardowy członkek EasyHits4U, masz szansę, aby maksymalnie stworzyć  3 Splash Pages. Jednak możesz zwiększyć możliwości, możesz zrobić 100 Splash Pages. To kosztuje miesięcznie tylko kilka dolarów. Jest to świetna okazja.
Poradnik po zalogowaniu 
Po rejestracji, kliknij na przycisk „Start Surfing”. Po każdej oglądniętej stronie, pojawia się captcha. Na captcha istnieje 5 figur. Dwie z pięciu  są takie same. Klikasz na jedną z nich i dostajesz kredyty. Im więcej surfowania, tym większa liczba kredytów. Po aktywowaniu konta, można oglądać nieograniczoną ilość reklam i uzyskać większe wartości premii. Nie zapominaj, że za surfowanie dostajesz pieniądze: $ 0,30 / 1000 wyświetleń. Za pomocą  EasyHits4U możesz spodziewać się wzrostu dochodów online.
Easyhits4u nadaje się zarówno dla początkujących jak i dla profesjonalistów.
Początkujący mogą wykorzystać:  surfowanie reklam i powołując ludzi poprzez promowanie ich linku referencyjny. Profesjonaliści mogą korzystać z tej platformy do reklamowania swojej witryny lub może zarobić pieniądze, odwołując się mnóstwo ludzi poprzez ich link polecający EasyHits4u. Coraz więcej osób polecisz, będziesz mógł zarobić więcej pieniędzy. Nie ma limitu, osób poleconych.
Możesz zwiększyć swoje zarobki w Easyhits4u odwołując ludzi za pośrednictwem linku polecającego. EasyHits4u zapewnia pięć poziomu referencyjnego programu dzięki któremu można zarobić prowizje ze swoich 5 pokoleń skierowań w proporcji 10%, 5%, 3%, 2% i 1%. Otrzymasz 10% prowizji, gdy Twój bezpośredni polecony zarabia na surfowaniu reklam w EasyHits4u. Jeśli te  skierowania odnoszą  ludzi poprzez ich link polecający, otrzymasz 5% od pracy wykonanej przez skierowania drugiego poziomu i tak dalej, aż do 5 poziomu pokoleń.